I Ty zostań Herosem Innowacyjności!

I Ty zostań Herosem Innowacyjności!

Po sukcesach poprzednich edycji plebiscytu „Herosi Przedsiębiorczości” i „Lokalni Herosi”, Grupa Eurocash po raz kolejny zaprasza do udziału w programie wspierającym aktywnych przedsiębiorców, właścicieli lokalnych sklepów, w rozwoju ich biznesu. Hasło tegorocznej akcji to „Herosi Innowacyjności”. Innowacyjność rozumiana jest tutaj jako usprawnienie biznesu lub pozytywną zmianę w jego otoczeniu. Masz pomysł na rozwiązania, które mogą ułatwić klientom codzienne zakupy, a Tobie prowadzenie sklepu?  Zgłoś swój pomysł już dziś! .! Łączna pula nagród w konkursie wynosi 1 mln złotych, a najwyższy grant to 100 000 złotych. Ambasadorami akcji są osoby znane z mediów Katarzyna Dowbor, Zbigniew Urbański i Przemysław Talkowski. Wejdź na stronę www.herosiprzedsiebiorczosci.pl i skorzystaj z generatora wniosków, dzięki któremu złożysz swoją aplikację w dwóch prostych krokach!

Innowacyjność dziś to dużo więcej niż  najnowsze technologie. To przede wszystkim dopasowanie rozwiązań do potrzeb prowadzonego przez przedsiębiorców biznesu, dzięki którym możliwy jest rozwój sklepu oraz podniesienie satysfakcji klientów. Pomysły, które otrzymaliśmy od naszych uczestników w poprzedniej edycji konkursu zainspirowały nas do tego, aby tegoroczną edycję konkursu zadedykować właśnie pojmowanej szeroko innowacyjności.

- To kolejna odsłona projektu Herosi. Sukces projektów Herosi Przedsiębiorczości i Lokalni Herosi pokazuje nam, że inicjatywy prospołeczne cieszą się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców, którzy chętnie angażują się nie tylko w rozwój własnego biznesu, ale i w życie lokalnych społeczności - mówi Marta Gampf, pomysłodawca akcji i Dyrektor Marketingu w Grupie Eurocash. - Warto przypomnieć, że w poprzednich edycjach udział wzięło łącznie ponad 500 przedsiębiorców.

Trzy drogi do wygranej

Projekty można zgłaszać w jednej z trzech kategorii tematycznych. Każdą z nich reprezentuje jeden dedykowany ambasador.

Pierwszą kategorią - Zmieniam świat lokalnie - opiekuje się Katarzyna Dowbor, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Kategoria została stworzona dla przedsiębiorców angażujących się w życie lokalnej społeczności, którzy chcą wprowadzić pozytywną zmianę w otoczeniu sklepu.

Inwestuję w technologię to kategoria dla osób, które śledzą najnowsze rozwiązania w branży handlowej, podążają za nowinkami technologicznymi i właśnie taką innowację chcą wprowadzić w swoim sklepie. Ambasadorem jest Zbigniew Urbański, dziennikarz technologiczny i prezenter telewizyjny.

Stawiam na praktyczne rozwiązania zakłada projekty, które wpłyną na usprawnienie pracy w sklepie i  doświadczenia jego klientów., Ambasadorem kategorii jest znany dziennikarz biznesowy i społeczny - Przemysław Talkowski.

Swoje innowacje przedsiębiorcy mogą zgłaszać w jednej z trzech kategorii na stronie akcji. Jury konkursu, złożone z niezależnych ekspertów i ambasadorów akcji, wybierze ponad 50 projektów, które otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartość 1 mln złotych – 1 nagroda w wysokości do 100 000 zł, 3 nagrody do 50 000 zł oraz 50 nagród do 15 000 zł.

- Po sukcesie poprzednich edycji Herosów postanowiliśmy kontynuować akcję i dać przedsiębiorcom możliwość wprowadzania innowacji, które realnie odpowiedzą na potrzeby i oczekiwania ich klientów. W poprzedniej edycji postawiliśmy na działania skierowane do lokalnych społeczności m.in. poprzez zaangażowanie organizacji pożytku publicznego. Teraz zachęcamy właścicieli sklepów do zgłaszania do konkursu projektów, które wprowadzą zmiany nie tylko w okolicy, ale także w samych sklepach, co przysłuży się konsumentommówi Marta Gampf, Dyrektor Marketingu w Grupie Eurocash. Wierzymy, że niezależni przedsiębiorcy doskonale znają swoje bliskie otoczenie i wiedzą, jak ulepszać i rozwijać swój biznes - dodaje.

Zbieranie zgłoszeń potrwa do 14 lipca 2019 roku. Projekty, które przejdą weryfikację formalną, zostaną poddane ogólnopolskiemu głosowaniu na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl, które ruszy w pierwszej połowie września Po tym etapie wszystkie inicjatywy zostaną ocenione przez Jury,a ocena końcowa wniosku będzie sumą punktów za poparcie społeczne (punkty z internetowego głosowania) oraz za biznesowy potencjał pomysłu. Zwycięskie pomysły zostaną ogłoszone 24 września 2019 roku podczas Kongresu Akademii Umiejętności w Łodzi.

Szczegółowe informacje o akcji „Herosi Innowacyjności” oraz regulamin znajdują się na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl.

Polak przedsiębiorczy, czyli jaki?
Polak przedsiębiorczy, czyli jaki?
20-07-2020

Czym jest sukces w biznesie? Wydaje się, że to bardziej efekt naszych działań i odpowiedni zestaw cech niż naturalne dziedzictwo. Mówi się, że niektórzy z nas mają smykałkę do biznesu. Jak wynika z badań, niezależnie czy jest się przedstawicielem pokolenia Baby Boomersów, X, Y, czy najmłodszej grupy...

Czytaj więcej →
Najlepsze innowacje nagrodzone – poznaj zwycięzców konkursu Herosi na Starcie!
Najlepsze innowacje nagrodzone – poznaj zwycięzców konkursu Herosi na Starcie!
22-06-2020

Znaczenie innowacji w biznesie Innowacja w biznesie rozumiana jest jako nowa wartość, zmiana lub całkowicie nowa jakość mająca zastosowanie w działalności gospodarczej. Często ściśle wiążąca się z wykorzystaniem nowych technologii. Ekonomiści podkreślają, że wdrażanie innowacji poprawia konkur...

Czytaj więcej →
Jak poradzić sobie z trudnym klientem?
Jak poradzić sobie z trudnym klientem?
08-04-2019

Każdy z nas ma lepszy i gorszy dzień. Wszystkim nam zdarzają się też sytuacje, które podnoszą nam ciśnienie szybciej niż poranna kawa. Szczególnie o nie łatwo pracując w obsłudze klienta. Praktycznie każdego dnia może zdarzyć się sytuacja, w której niezadowolony klient narzeka, że zabrakło jego ulub...

Czytaj więcej →

Chcesz wiedzieć więcej?

×

Witaj!
Chcesz być na bieżąco?

Zostaw adres mailowy, raz w miesiącu będziemy Cię informować co nowego słychać w świecie handlu!

Uzupełnienie powyższego pola stanowi zgodę na otrzymywanie od Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące Eurocash S.A. oraz spółek z Grupy Kapitałowej Eurocash.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach, ul. Wiśniowa 11, 62-052 Komorniki. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Panna treści marketingowych w wybranej formie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności.

Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wiadomość na adres: Marketing.Grupy@eurocash.pl