Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Za pomocą plików cookie zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. W takim wypadku są one przetwarzane w celach marketingowych, a także w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności

Analitycy

Wyniki i strategia EUROCASH S.A. są monitorowane przez analityków reprezentujących różne instytucje finansowe, brokerów i banki. Poniżej przedstawiono listę instytucji zajmujących się w sposób stały akcjami EUROCASH S.A. oraz analityków wydających rekomendacje dla akcji spółki.

Instytucja Imię i Nazwisko adres email*
Dom Maklerski BDM SA Adrian Górniak adrian.gorniak@bdm.pl
PKO BP DM Adrian Skłodowski adrian.sklodowski@pkobp.pl
HSBC Global Research Bulent Yurdagul bulentyurdagul@hsbc.com.tr
Merrill Lynch Ilya Ogorodnikov ilya.ogorodnikov@baml.com
DM BOŚ SA Jakub K. Viscardi j.viscardi@bossa.pl
Raiffeisen Centrobank AG Jakub Krawczyk jakub.krawczyk@rcb.at
Erste Securities Polska SA Konrad Grygo konrad.grygo@erstegroup.com
IPOPEMA Securities SA Krzysztof Kawa krzysztof.kawa@ipopema.pl
WOOD & Company Łukasz Wachełko lukasz.wachelko@wood.com
Pekao Investment Banking SA Maria Mickiewicz maria.mickiewicz@pekaoib.pl
Morgan Stanley & Co. International PLC Maryia Berasneva maryia.berasneva@morganstanley.com
J.P. Morgan Michał Kużawiński michal.kuzawinski@jpmorgan.com
UBS Investment Bank Michał Potyra michal.potyra@ubs.com
VTB Capital Nikolay Kovalev nikolay.kovalev@vtbcapital.com
mBank DM Piotr Bogusz piotr.bogusz@mbank.pl
CITI DM Banku Handlowego SA Rafał Wiatr rafal.wiatr@citi.com
Santander Tomasz Sokołowski tomasz.sokolowski@santander.pl
Goldman Sachs Yulia Gerasimova yulia.gerasimova@gs.com