Facebook

Wydarzenia

Głosuj na Lokalnych Herosów

2018-08-15
Głosuj na Lokalnych Herosów

Rusza ogólnopolskie głosowanie na inicjatywy społeczne w ramach akcji „Lokalni Herosi”. W rywalizacji o granty bierze udział ponad 400 lokalnych inicjatyw z całej Polski zgłoszonych przez Przedsiębiorców współpracujących z Grupą Eurocash. Z okazji 100-lecia niepodległości, każda z nich ma szansę zdobyć jeden ze 100 grantów o łącznej wartości 1,5 mln zł. Do 14 października każdy może oddać codziennie jeden głos na wybrany przez siebie projekt wespierając inicjatywę, która ma szansę powstać w jego okolicy.

Przez 2 miesiące, od 15 sierpnia do 14 października, każdy może raz dziennie zagłosować na wybraną inicjatywę, w danej kategorii finansowej. Dodatkowo premiowane są głosy oddane z paragonem za zakupy w sklepie Przedsiębiorcy, który zgłosił projekt. Głosować można na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pllub wysyłając MMS z paragonem pod numer 661 005 990. Projekty, które zdobędą największą liczbę głosów, zostaną zrealizowane do końca 2019 roku.

Liczy się każdy głos! Sprawdź inicjatywy, które mają szansę powstać w Twojej okolicy!

Szczegółowe informacje o akcji „Lokalni Herosi” oraz regulamin znajdują się na stronie www.herosiprzedsiebiorczosci.pl. Na pytania głosujących i uczestników odpowiadają też konsultanci Biura Obsługi Projektu „Lokalni Herosi” pod numerem tel. (22) 123 77 22.

Akcję objęło Patronatem Honorowym Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Izba Handlu.

Drukuj do góry ↑