Facebook

Władze Grupy Eurocash

Rui Amaral

Rui Amaral

Członek Zarządu

W 1991 roku ukończyłem Katolicki Uniwersytet w Lizbonie ze specjalnością Zarządzanie w Biznesie. W latach 1981-1984 pełniłem funkcję Dyrektora Finansowego. Następnie, od 1985 do 1989 roku, byłem zatrudniony w spółce Sanipec, ostatnio jako Dyrektor Operacyjny Działu leków weterynaryjnych.

W 1989 roku dołączyłem do grupy Jeronimo Martins Portugalia, gdzie pełniłem funkcje: Dyrektora Hipermarketu, Dyrektora Operacyjnego, Dyrektora Generalnego firmy Feira Nova, następnie Dyrektora Generalnego Jeronimo Martins Retalho, a ostatnio Dyrektora Wykonawczego Jeronimo Martins Portugal, odpowiadając za zarządzanie sieciami hipermarketów Feira Nova, supermarketów Pingo Doce i hurtowni cash&carry Recheio.

W 2003 r. pełniłem funkcję Dyrektora Naczelnego w Cintra Group, Oddział Napoje. W maju 2004 przyjąłem zaproszenie Luisa do przyłączenia się do firmy Eurocash. Na moją decyzję wpłynęła pewność, że doskonały zespół ludzi, który poznałem podczas pracy w Jeronimo Martins, umożliwi  zbudowanie modelowego przedsiębiorstwa pod względem tempa rozwoju i zwrotu zainwestowanego kapitału.
 

Kontakt: office@eurocash.com.pl

Drukuj do góry ↑