Facebook
PSD

PSD, czyli Partnerski Serwis Detaliczny S.A., to spółka powołana do działania na rzecz spółdzielni spożywców, rozwijająca sieć partnerską GAMA. Spółka działa od 2008 roku, a już obejmuje ponad 650 sklepów w całej Polsce.  

Uczestnictwo w sieci Gama zapewnia:

  • Bezpieczeństwo dostaw 
  • Korzystne warunki handlowe 
  • Nowoczesne rozwiązania informatyczne 
  • Obniżenie dodatkowych kosztów działalności 

Sieć Gama to projekt uszyty ma miarę spółdzielczości, z obowiązującymi standardami sieciowymi, wspólną strategią sprzedażową i promocyjna. Przystąpienie do sieci Gama nie jest dla uczestnika PSD obowiązkiem, ale dobre lokalizacje sklepów spółdzielczych w sieci Gama podnoszą sprzedaż i wskaźniki. W 2013 roku Grupa Eurocash podzieliła udziały w znaku Gama pomiędzy PSD i spółdzielnie, także spółdzielcy otrzymali współwłasność znaku. 

Umowa PSD stworzona na zasadach partnerstwa zapewnia dowolność funkcjonowania placówek i możliwość wyjścia z projektu bez konsekwencji. W zamian spółdzielcy zobowiązują się, że ich głównymi dostawcami będą spółki dystrybucyjne Grupy Eurocash.

Sieć Gama ma pomóc spółdzielcom w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie umożliwić im pozyskanie nowych – głównie osób młodych, oczekujących szerokiego wyboru oraz szybkiej, kompleksowej obsługi. Gama oferuje im rozbudowaną ofertę produktów świeżych i regionalnych, wygodne rozmieszczenie towaru, ciekawe promocje i dogodne godziny otwarcia. W całej Polsce sklepy Gama utrzymują jednolite standardy w zakresie wizualizacji, asortymentu podstawowego i obsługi.

Więcej informacji na www.sklepygama.pl

Poznaj opinie naszych Klientów

Drukuj do góry ↑