Facebook

Struktura Grupy

Gama

Gama to sieć franczyzowa działająca pod auspicjami Partnerskiego Serwisu Detalicznego S.A. Została ona powołana do pracy na rzecz spółdzielni spożywców. Sieć działa zaledwie od 2010 roku, a już obejmuje ponad 550 sklepów w całej Polsce.   

Uczestnictwo w sieci Gama zapewnia:

  • bezpieczeństwo dostaw 
  • korzystne warunki handlowe 
  • nowoczesne rozwiązania informatyczne 
  • obniżenie dodatkowych kosztów działalności 

Sieć Gama swoją działalność opiera na tzw. miękkiej franczyzie. Umowy zawierane przez partnerów z PSD mają charakter nieobligatoryjny. Spółdzielcy sami wybierają te elementy, które uznają za przydatne, nie muszą np. zmieniać szyldów i wystroju sklepów.

Dodatkowo, umowa zapewnia dowolność funkcjonowania placówek i możliwość wyjścia z projektu bez konsekwencji. W zamian spółdzielcy zobowiązują się, że ich głównymi dostawcami będą spółki dystrybucyjne Grupy Eurocash.

Sieć Gama ma pomóc spółdzielcom w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie umożliwić im pozyskanie nowych – głównie osób młodych, oczekujących szerokiego wyboru oraz szybkiej, kompleksowej obsługi. Gama oferuje rozbudowaną ofertę produktów świeżych i regionalnych, wygodne rozmieszczenie towaru, ciekawe promocje i dogodne godziny otwarcia. W całej Polsce sklepy Gama utrzymują jednolite standardy w zakresie wizualizacji, asortymentu podstawowego i obsługi.

Więcej informacji na www.sklepygama.pl

Poznaj opinie naszych Klientów

Drukuj do góry ↑