Facebook

Struktura Grupy

Faktoria Win

Faktoria Win

Dobry wybór wina na każdą okazję

Faktoria Win to sekcja z winem, którą odnaleźć można w sklepach i restauracjach w całej Polsce. Powstała po to, aby ułatwić podejmowanie decyzji podczas kupowania wina i sprawić, aby stało się to bezpretensjonalną przyjemnością. Dopasowanie wina do okazji,  potraw, własnego smaku i preferencji gości, bywa trudne i potrafi skutecznie zniechęcić do zakupu. 

Gubimy się w gąszczu obowiązujących połączeń i snobistycznych rytuałów. A przecież wino to przyjemność, radość, celebracja wyjątkowych momentów i miły dodatek do codziennych posiłków. Nasz konsument nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy na temat szczepów, marek, może pominąć szczegółowe studiowanie etykiet. Wystarczy, że wybrał okazję, którą chce podkreślić dobrym winem w atrakcyjnej cenie. 

W każdym sklepie z regałem oznaczonym logo Faktorii Win szybko i łatwo odnaleźć można wina podzielone na pięć kategorii: Na prezentNa randkęDo posiłkuRelaks Z przyjaciółmi. W obrębie każdej z nich zaproponowaliśmy kilka win różniących się od siebie pod względem smaku, koloru, aromatu czy ceny. Ujednolicone tylne etykiety wskazują, jak i kiedy pić wybrany trunek, tak aby stanowił idealne dopełnienie sytuacji. Wszystko po to, aby bez kompleksów odnaleźć się w gąszczu ofert winiarskich i zacząć od podstaw odkrywanie ekscytującego świata wina. 

W restauracjach dobierając odpowiednie wina pomagamy szefom kuchni wydobyć to co najlepsze z serwowanych potraw. Robimy to poprzez dedykowaną markę Faktoria Win a la carte, niezwykle rygorystycznie wybraną selekcje najlepszych win z całego świata oraz zespół sommelierów – doradców, którzy wiedzą jak skutecznie pomoc gościom restauracji w doborze wina.

Chcemy być wszędzie tam gdzie warto sięgnąć po kieliszek dobrego wina – byś mógł się nim cieszyć bez względu na okazję.

Po trzech latach aktywności jesteśmy trzecim największym sprzedawcą wina w Polsce i dopiero się rozkręcamy smiley.

Odwiedź nas na http://faktoriawin.pl/

Poznaj opinie naszych Klientów

Drukuj do góry ↑