Facebook

Struktura Grupy

Ambra

Ambra  Sp.z o.o. jest wiodącym dystrybutorem  chemii gospodarczej i kosmetyków, miesięcznie obsługuje ponad 4000 klientów. Dzięki wsparciu Grupy Eurocash, do której należy od 2011 roku, zaangażowaniu ponad 230 pracowników i 44 przedstawicieli handlowych, z roku na rok bije kolejne rekordy sprzedaży, osiągając w 2016 roku obrót na poziomie 140 mln zł.

Funkcjonalne hale magazynowe o powierzchni 4000 m2 oraz dwa magazyny przeładunkowe wyposażone w nowoczesny sprzęt obsługiwany przez wykwalifikowanych pracowników, pozwalają oferować do sprzedaży ponad 12 tysięcy produktów i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Hurtownia jest licencjonowanym dystrybutorem kluczowych producentów i koncernów branży chemicznej oraz kosmetycznej działających na polskim rynku, współpracuje z ok. 140 producentami i stale poszerza ofertę kosmetyków.

Od 2006 roku Ambra Sp.z o.o. posiada prawo do prowadzenia hurtowni farmaceutycznej. Odrębny magazyn farmacji o powierzchni blisko 180m2 pozwala na utrzymanie wysokich standardów przechowywania oraz zarządzania produktami farmaceutycznymi.

W skład Ambry wchodzi sieć franczyzowa Drogerie Koliber. Sieć istnieje na rynku od 2000 roku, a jej celem jest dostarczanie konsumentom maksymalnej wartości w procesie zakupu produktów kosmetycznych i chemicznych poprzez wysokiej jakości obsługę, unikalny i ciekawy asortyment oraz atrakcyjne warunki cenowe wsparte mocnymi promocjami. Drogerie znajdują się na terenie woj. śląskiego, małopolskiego, opolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego.

Obecnie Ambra pracuje nad innowacyjnymi systemami detalicznymi, które znacznie poprawią konkurencyjność naszych klientów.

Więcej informacji na stronie http://www.ambra-czechowice.pl/

 

Poznaj opinie naszych Klientów

Drukuj do góry ↑