Facebook
abc

Sieć abc to największa i najbardziej dynamiczna w Polsce sieć zrzeszająca niezależne sklepy detaliczne. Obecnie sieć liczy 8500 placówek!

Sieć sklepów abc rozwija się od 13 lat. Początkowo sieć skupiała 57 placówek, a w samym tylko roku 2012 do abc przystąpiło ich aż 350. Główne założenie sieci abc jest niezmienne: to właściciel sklepu „po sąsiedzku” wie najlepiej, jak prowadzić swój biznes i czego potrzebują jego klienci.

Sieć funkcjonuje na zasadzie miękkiej franczyzy, odzwierciedlającej partnerskie podejście Grupy Eurocash do biznesu. Grupa Eurocash oferuje właścicielom sklepów szeroki wachlarz usług, a do ich decyzji należy, z których chcą skorzystać.

W ramach sieci abc Grupa Eurocash oferuje swoim partnerom wsparcie marketingowe, organizacyjne i szkoleniowe. Franczyzobiorcy otrzymują liczne benefity płynące ze współpracy, m.in.:

  • atrakcyjny system rabatowy w hurtowniach Eurocash Cash&Carry
  • promocje tylko dla sklepów abc
  • szeroką ofertę produktów marki własnej 
  • wielopłaszczyznowe wsparcie marketingowe 
  • dystrybucję gazetki reklamowej
  • wizualizację zewnętrzną sklepu
  • system szkoleń
  • bogatą ofertę usług dodatkowych, takich jak dostawa prasy, lodów, usługi telekomunikacyjne, wyposażenie placówki, oprogramowanie fiskalno-komputerowe, flotę samochodową 

Uczestnictwo w sieci wiąże się jedynie z niewielką comiesięczną opłatą marketingową. Nie ma tu natomiast żadnych kosztów wstępnych, opłat za licencje czy dostosowanie sklepu do standardów sieci.

Ciekawą ofertę stanowi także abc Mini Bistro. Dzięki niej konsumenci mają możliwość zjeść hot-doga czy napić się kawy, natomiast właścicielom sklepów zapewnia to skuteczny sposób na zwiększenie rentowności sklepu i poprawę struktury marży.

Rozwiązania tego typu pomagają członkom sieci skutecznie konkurować z dyskontami oraz dużymi sieciami handlowymi, wchodzącymi również do małych miast. Sieć sklepów abc daje poczucie bezpieczeństwa, jednocześnie pozostawiając właścicielowi sklepu decyzję, do jakiego stopnia chce się zaangażować we współpracę z Grupą Eurocash.           

Więcej informacji na www.sklepyabc.pl

Poznaj opinie naszych Klientów

Drukuj do góry ↑