Facebook

Struktura Grupy

1 minute

Sklepy 1 minute  odpowiadają dokładnie na potrzeby klienta w czasie i miejscu gdzie one powstają. Koncept wyróżnia się różnorodnym i szerokim asortymentem wysokiej jakości, w tym także dużą gamą produktów gastronomicznych. Oferta sklepu jest przemyślana i dopasowana do potrzeb klientów, którzy chcą oszczędzić czas. Połączenie oferty spożywczo-gastronomicznej wraz z szeroką ofertą usługową czyni sklep bardzo innowacyjnym i nowoczesnym.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do ludzi aktywnych zawodowo, którzy szukają zaspokojenia potrzeby pragnienia i głodu w ciągu najbliższych minut. W każdym sklepie znajdują się stoliki, przy których klient, w przyjemnej atmosferze może spożyć ciepły posiłek. Asortyment zmieniany jest sezonowo, odpowiadając na potrzeby klienta w zależności od pory roku.

W szerokiej ofercie sklepów 1 minute klient może znaleźć m.in. kanapki przygotowywane na życzenie, świeżo wyciskany sok z pomarańczy, kurczaka w postaci nuggetsów, stripsów czy z rożna, w zestawie z frytkami belgijskimi.  Kolejną nowością jest wyspa „fresh” gdzie klient może znaleźć świeże sałatki, porcjowane owoce, zestawy sushi oraz jogurty. Ponadto 1minute wyróżnia się dużym wyborem porcjowanych warzyw, dań gotowych, które klient może podgrzać na miejscu, oraz szeroką gamą usług takich jak płacenie rachunków, doładowania, wypłacanie gotówki. Unikalne na rynku połączenie wyżej wymienionych cech sprawia, że w sklepie 1minute klient może być pewien, że otrzyma to, czego potrzebuje, niezależnie od miejsca i czasu.

Poznaj opinie naszych Klientów

Drukuj do góry ↑